| KiddSimo a întrebat:

Am o problema la cablu de date si nu`mi mai merge.Am un cititor de carduri dar nici el nu`mi merge..De ex in introduc acolo unde scrie sd/mmc in unitate si nu`mi apare nimic in my computer, nicaieri..Deci nu`mi merge? trebuie ceva instalat sau? Multumesc frumos:*

6 răspunsuri:
| ionutaby a răspuns:

Ori raspunsurile de mai sus, ori cauta la PC si vezi sa fie conectate alea din spatele ''sd|mmc''!

| KiddSimo explică (pentru ionutaby):

Pai spune`mi exact unde sa caut..ca habar n`am!

| NissanNavara a răspuns:

Intra la setarile telefonului si vezi ca undeva trebuie sa fie 'conectivitate' si selecteaza 'stocare in masa'

| StefanAtreides a răspuns:

Legat de cablul de date: solutia ar putea fi sa intrii la setarile telefonului, apoi "Conexiuni PC" si sa bifezi functia "Stocare in masa". Faptul ca ai altceva setat poate duce la problema ta.

| KiddSimo explică (pentru StefanAtreides):

Am Sony erixon si nu apare Conexiuni pc

| StefanAtreides a răspuns (pentru KiddSimo):

Nu am avut niciodata telefon Sony...
Daca nu gasesti in telefon, incearca sa cauti in manualul de utilizare al lui.