| PaharDeSticla a întrebat:

Am o problema la un S2 butonul HOME functioneaza mai greu, Parari? si daca trebuie dus la service cat costa reparatia?

2 răspunsuri:
| AdrianaMaria1996 a răspuns:

Telefonul nu mai e in garantie? Din cate stiu eu nu e scump si e ceva minor, dar incearca sa calibrezi din nou telefonul ca poate o sa mearga mai bine

| Constantinovici_Leonard_1980_ekel a răspuns:

E nasol de schimbat butonul de home la s2 asa am avut si eu aceeasi problema ca si a ta si l-am dus in service si m-a costat vreo 70 ron