| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata de telefonul meu (Samsung). De cateva ore imi tot apare mesajul in mijlocul ecranului cu "servicii google play se opreste incontinuu" si jos sunt optiunile de a "inchide aplicatia" sau de a "trimite feedback". Chiar daca apas pe inchide aplicatia, sau apas langa, mesajul dispare dar continua sa reapara peste cateva minute (poate chiar secunde). E destul de enervant...
Am incercat sa-mi repornesc telefonul de cateva ori dar mesajul tot persista. Ce as putea sa mai fac?

2 răspunsuri:
| CezaraEM a răspuns:

Mergi la un service cu el sau de unde ti-ai luat tu telefonul: Vodafone, telekom, orange......sau l-ai comandat de pe internet? Incearca la optiunea aia cu reinstalarea din fabrica, dar salveaza tot ce ai nevoie mai intai din el: poze, video-uri, nr de telefon, pentru ca se vor sterge complet daca alegi optiunea aia!