| AdiMihai25 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.
Funda.
Ce ii pot face la telefon? Mereu imi apare mesajul,, servicii google play se oprește încontinuu.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mergi la Google/Jocuri Play si la Magazin Play si intra la "mai multe informatii". Apoi goleste ramul, da-i la revenire la varianta originala/mai veche si apoi Oprire Fortata.

| AdiMihai25 explică (pentru DoarBogdan):

Nu functioneaza ....chiar nu exista nicio modalitate...

| DoarBogdan a răspuns (pentru AdiMihai25):

Imi aduc aminte cand am patit asta cum porneam telefonul. A trebuit sa reinstalez firmware. Incearca sa ii dai o resetare din fabrica pana atunci. Daca nu... aia e ultima varianta.

| PainTech a răspuns:

Resetare din fabrică. Așa am rezolvat pe un Huawei vechi.

| zilog a răspuns:

Scoate toate cartelele din el apoi dai reset la setarile din fabrica
si gata pui cartelele si merge impecabil