| Kiddy1998 a întrebat:

Am o tableta sparta e praf display-ul cu tot cu touch ce as putea sa mai fac cu ea? Adica de reparat nu cred ca o mai pot repara dar pentru piese credeti ca o ia cineva? Nu e o tableta chiar asa de performanta mai exact Allview AX4 nano... Ceea ce ma intereseaza pe mine este daca mai pot face ceva cu ea daca pot sa o dau la un magazin pentru piese mai mult sau asa. Astept raspunsurile voastre

2 răspunsuri:
| deea21deutza a răspuns:

Poti sa o duci la un amanet de electronice.

| Pardelian a răspuns (pentru deea21deutza):

Cine crezi ca ia la amanet obiecte distruse? Si cat i-ar putea oferi? 20-30 de ron?