| calin88 a întrebat:

Am probleme cu adresa de mail! Desi introduc parola corecta mi se cere sa raspund la intrebarea de siguranta pentru a intra in cont, insa nu mai stiu raspunsul(intrebarea e de acum patru ani). Exista vreo solutie sa-mi recuperez mailul? Dau funda...

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu.
Am aceiasi problema.
Nu este nici o metoda, daca te uitai la configurari, ceea ce n-ai facut, si nici eu n-am facut, vedeai ca puteai pune in email secundar, pe care v-or fi trimise toate datele contului tau in cazul in care se intampla ceva de genul, daca nu ai pus un id secundar, e deja o oportunitate pierduta sa-ti recuperezi mail-ul.
O alta metoda era sa pui un nr de telefon, prin care primeai un cod de verificare pe care daca-l introduceai, ti se debloca contul, lucru pe care nu l-ai facut.
Singura metoda este sa astepti, si sa speri, o cunostinta a patit la fel, si dupa un interval de cateva luni, contul i-a fost deblocat, deci nu-ti ramane decat sa astepti.

| Grimmjow69 a răspuns:

Daca ai uitat cuvintele cheie nu mai poti face nimic, daca nu ai mail-uri importante pe acea adresa de mail poti crea altul.