| anonim_4396 a întrebat:

Am Samsung galaxy s2 cu android 4.0.4 custom rom si nu-l pot upgrada prin kies.ce sa fac ca sa il pot upgrada prin kies?!

2 răspunsuri:
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Http://cauticeva.ro/jelly-bean-pentru-galaxy-s2-gt-i9100/
Pentru alte nelamuriri si probleme, ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.Decodari de retea orice model la cele mai mici preturi de pe internet.
O zi buna!

| ChristianAlex a răspuns:

Ca sa poti sa-l upgradezi prin kies trebuie sa ii pui rom-ul lui original. Cauta pe sammobile.com firmware-ul pentru telefonul tau si instaleaza-l cu odin. Dupa o sa poti sa il upgradezi si cu kies si prin OTA.