| AureliusTPU a întrebat:

Am scapat telefonul in apa si mi-a aparut ca temperatura telefonului e oprita ca temperatura e scazuta si telefonul era cald, uscat, tot. Daca inlocuiesc portul merge sau trebuie sa schimbe ceva la placa?

6 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Daca nu era rezistent la apa, poate trebuie sa schimbi tot telefon

| ihael a răspuns:

Ce tel e? Daca e Samsung, atunci crd ca ii de la incarcator wireless, si miw imi arata ca ii rece si nu ss poate incarca (tel e waterpoof?).

| AureliusTPU explică (pentru ihael):

Este un s9plus si folosesc cablu

| AureliusTPU explică (pentru cfrtobias):

Este rezistent ca este s9plus

| cfrtobias a răspuns (pentru AureliusTPU):

Cred ca puteai incerca iar azi si poate va fi bine

| AureliusTPU explică (pentru cfrtobias):

Nu merge ca are, pinii aia de pe placa care vine in baterie rupti