| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare,am in telefon un fisier 'Updates' e de la Vodafone cu niste aplicatii de la ei, are ceva daca il sterg?

5 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Nu, nu are nimic.
Chiar daca va folosi la ceva, daca va fi nevoie telefonul il va creea singur inapoi.

Funda?

| Gabi19971983 a răspuns (pentru Gabi19971983):

Sau chiar atunci cand il stergi telefonul nu te va lasa pur si simplu.

| anonim_4396 explică (pentru Gabi19971983):

Da mersi am sters aplicatiile ce erau in acel folder Updates, dar folderul in sine nu merge sters, doar aplicatiile din el, ee tot e bine si atathappy.

| Gabi19971983 a răspuns (pentru anonim_4396):

OK... Fundita?

| crazyfun a răspuns:

Nu iti recomand sa il stergi! happy

S-ar pute sa iti creezi niste erori la telefon...