| octavian100 a întrebat:

Recent am luat un Nokia n8 si am primit si incarcator nou la el. A mers bine cateva zile, pe urma l-am lasat l-a incarcat o noapte intrega ( am vazut ca luminita era aprinsa inclusiv de dimineata ) si cand l-am scos mi-a scris batterry low

De atunci ca sa mearga stau cu el numai cu incarcatoru in priza, doar ca imi incarca pana la o liniuta, pe urma parca incarca in gol asa... DAca puteti sa ma ajutati as aprecia

3 răspunsuri:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Fai proba cu alt incarcator, daca nu schimbai bateria.

| valentingb a răspuns:

Bateria e teminata, pune mana pe ea, nu e umflata si moale?
Incarcatorul n-are nimic, din moment ce merge, el nu tine cont de liniute, face ce stie sa faca. Bateria e gata. Iti recomand http://www.gsmnet.ro/acumulatori/nokia/pentru-telefoanele-n8/f/1760

| Bukett a răspuns:

Pai cum ai zis si tu de abia l-ai luat. Si probabill ca ai si tu garantie la el. Ar trebui sa te duci sa ti-l faca sau mai bine ıti schimbi telefonul happy Sper ca te-am ajutat big grin