| andreeutza09 a întrebat:

Am si eu o problema. Am primit acum vreo 2 ani de la cineva o cartela digi cu net nelimitat fara sa platesc nimic. Am bagat-o in tableta si am avut net. De curand tableta nu imi mai accepta cartela. Ce pot sa fac? Am resetat-o, am bagat-o intr-un telefon dar nu mi-o accepta. Cine stie dc? Dau funda

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Astfel de cartele au totusi o limita in timp.

| mellisa_1721 a răspuns:

Sa uzat prea mult cartela si eu am patit asa.du-te la reprezentanta si tio schimba

| Ţîrdea_Adrian_1995 a răspuns:

A expirat opțiunea de net nelimitat și probabil cartela sim în sine

| BebiTheKing a răspuns:

Pentru ca cartelele cu net nelimitat toata viata sau dezactivat.Nu se mai poate folosi.Bafta!

| Emanuela_Veronica_1975 a răspuns:

Cred ca a fost oprita din neplata facturi nu ai primit mersi