| KoJo07 a întrebat:

Am sters istoricul browser-ului, cache-ul, cookies si toate cele si acum cand am intrat pe Youtube arata diferit. Din ce motiv?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tocmai asta e - cookies reține printre altele și setările făcute anterior legate de interfață, vizite anterioare,.

| KoJo07 explică (pentru sierra1):

Da stiu, am intrebat ca eu in trecut nu am facut nicio setare mai speciale care sa fi schimbat ceva

| sierra1 a răspuns (pentru KoJo07):

Oricum, nu e nicio problemă deosebită cu asta!

| Diavolo18 a răspuns:

Intra in cont si totul se v-a rezolva. Daca nu inseamna ca s-a facut upgrade la Youtube.

| KoJo07 explică:

Arata ca un fel de upgrade.

| Florinrm97 a răspuns:

Diferit in ce sens? Stergandu-ti tot, te-ai si deconectat de pe contul tau de Youtube si nu-ti mai apar video-urile recomandate pentru tine. Daca te referi la interfata grafica, probabil ori aveai niste setari stabilite de tine de care ai uitat si acum Youtube-ul este "default", ori Youtube nu isi mai facuse update pe browser-ul tau dintr-un motiv si acum si-a revenit.

| Kime a răspuns:

Incearcã șã te conectezi la YouTube cu adresa de Gmail și va reveni la normal