| CreepyDarkness a întrebat:

Am telefonul Samsung google galaxy Nexus gt i9250 si nu se deschide im-i tot scrie "android di " mai pot face ceva?

2 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Da se mai poate face ceva, esti din Bucuresti? Daca da iti pot repara eu telefonul happy

| Garielu a răspuns:

Este din cauza sistemului de operare. Poate fi schimbat da costa cam mult.Du-te la Materna sau GSM unde o sa iti scoata un pret bunicel.P.S Daca poti sa il deschizi iti merge nu? DA nu iti merg aplicati?