| Sorana96 a întrebat:

Am trimis telefonu la reparat pentru ca mi se umflase bateria, iar acum cand a venit bateria am bagat-o in telefon si am asteptat sa fie 100%, iar acum cand e 100% incarcat nu se aprinde. Imi arata doar ca bateria e full.
Ma poate ajuta cineva va rog!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa schimbi bateria ai trimis telefonul la reparat? Daca ai facut prostia asta, verifica daca seria (IMEI) corespunde cea din telefon ( trebuie sa ai undeva date despre telefon) cu cea de pe carcasa si cea din cutia telefonului. Daca nu corespunde fa scandal.