| Ignat_Lorenzo_1990 a întrebat:

Am uitat parola de la un iph 11 pro... cat imi ia la reparat sa il resetez?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ideal e să-ți amintești parola.
Cu reset nu o scoți.

| Ignat_Lorenzo_1990 explică (pentru gelu1970):

Paaai nu stiu sa ti zic da s ratat si l am blocat de tot gen merge sa il deblochez prin itunes dar ideea e ca am incercat dar n am reusit si ma gandeam sa il duc la un service sa il faca ca e telefonul meu nu e ca si cum l am gasit pe strada ik? Adc stiu parola si id de icloud. doar parola de intrare nu o mai stiu am pus o repede si creca am gresit o cifra...

| Ignat_Lorenzo_1990 explică:

Mentionez, nu parola de la icoud, parola de intrare PIN