| dumdududum a întrebat:

Am un abonament de 12 Euro si as dori sa am internet nelimitat pe mobil. Exista vreo optiune sau ceva de genul acesta? Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa contactezi firma de la care ti-ai facut abonament sau sa te duci la un magazin, etc. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Optiuni sau extraoptiuni apar la cartele din cate stiu eu. Cel mai bine contacteaza un operator sau du-te la un magazin aferent firmei de telefonie mobile de unde ti-ai facut abonament! Bafta!

| Chamberlin a răspuns:

Definde ce operator ai