| Andrei_Andrei_1971 a întrebat:

Am un Alcatel one touch si vreau sa stiu daa internetul costa si ce aplicati pot sa iau fara sa ma coste

Răspuns Câştigător
| MailBoxD a răspuns:

Daca esti pe Wi-fi, internetul e moca. Daca in schimb nu esti in zona de acoperire Wifi, si ai mb de net pe cartela/abonament iti consuma din aceia, cand ramai fara, platesti in plus.
Sunt mai multe modele de one touch, daca ai android, poti lua aplicati de aici https://play.google.com/store. Scrie pe ele pretul sau daca sunt gratis.

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pe cartela daca nu mai ai trafic, se inchide