| VeveLove a întrebat:

Am un Alcatel OneTouch 4030 de ceva timp are o problema (tin sa precizez ca nu l-am scapt ): cand sun pe cineva mi se blocheaza ecranul,se mai vede doar bara de sus unde este ceasul, bateria nu merge nici macar sa-l blochez din buton, nici sa dau inapoi.....persoana pe care o sun primeste apelul, raspunde, dar nu se aude absolut nimic. Trebuie sa scot bateria dar degeaba pt ca tot asa imi face. Am dat resetare din fabrica merge o perioada apoi tot asa face. In seara asta am observat ca daca bag castile merge sa sun fara sa se blocheze. Nu inteleg de la ce este

1 răspuns:
| FanLenovo a răspuns:

Nu mai exista speranta din pacate, incearca sa iti cumperi alt telefon, exista telefoane incepand de la 300 lei care sunt foarte bune pentru jocuri/browsing/alte aplicatii gen facebook