| ŞasăCaiFrumoşi a întrebat:

Am un card de 8GB cl 10 si un telefon Allview V1 Viper e. Cand aveam android 4.4 nu aveam nici o problema. Dupa update la 5.0, cardul este citit de telefon doar vreo ora si jumatate, dupa care trebuia sa ii dau un restart pentru a-l detecta iar (tot o ora jumate). Am dat si resetare din fabrica la telefon+formatare la card, dar degeaba sad
Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| IulianIuli110 a răspuns:

Dai resetare din butoane... daca nu stii cum uita.te pe Youtube