| mandea10 a întrebat:

Am un galaxy ace si voiam sa stiu daca se poate sa schimb modul in care il deblochez si modul in care raspund atunci cand ma suna cineva din satarile din telefon, fara sa trebuiasca sa download'ez aplicatii?

1 răspuns:
| vatco a răspuns:

Poti intra in meniu setari, system security si la screen lock ai cateva posibilitati, sa il deblochezi cu pin, cu pattern prin gesture sau face unlock. daca vrei sa schimbi tema pentru gesture intra in setari apoi display, hold si acolo ai cateva teme.