| Nitu11 a întrebat:

Am un Galaxy s3 si niste prieteni s-au jucat cu el si nu stiu ce au facut dar imi apare in coltul stanga sus un fel de semn cu minus pe el. Ce ar trebui sa fac sa dispara? Multumesc!

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Si de ce le-ai dat acelor prieteni sa se joace cu el? Lasa asa ca meriti.

| onlym3 a răspuns:

Ce sensibil mai e s3-ullaughing,ce ma mira de fapt la o firma cara fura de peste tot si fac treaba de mantuiala(vroiam si eu sa-l achizitionez dar m-au cam lasat mai rece anumite chestii la el printre care si amaratul ala de plastic din care e facut etc)

| onlym3 a răspuns (pentru onlym3):

Sa ma corectez *CARE