| Minimalistul a întrebat:

Am un HTC One si am bagat codul pana mi-a aparut sa bag e-mail si parola si nu ma pot conecta la net

CE SA FAC?

6 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Bagi usb-ul si pornesti internetul.

| DVBtz a răspuns:

Eu am un galaxy mini 2 si am avut aceeasi problema. Am tinut apasat pe volume up, home si butonul de inchidere si mi-a aparut un meniu in care puteam sa navighez cu tastele de volum, si cu home pentru selectare.
In meniu o sa ai ceva de genul ''factory reset'' care iti aduce telefonul la setarile din fabrica.
Nu ai alta varianta. Mult succes si sper ca te-am ajutat!

| Alex0008 a răspuns:

Ai usb da? Bun! bagi usb-ul in telefon si pornesti netul de pe pc... ar trebui sa iti mearga mie mi-a mers

| Minimalistul explică (pentru Alex0008):

Merge? ca nu ma pot conecta la net de pe telefon ca sa pot baga e-mail si parola

| Alex0008 a răspuns (pentru Minimalistul):

Fa cum ti-am zis eu... si vezi ca trebuie sa bagi contul gmail nu email

| malexcosmin a răspuns:

Cred ca trebuie sa te duci la voda sau pe ce retea esti si sa ti-l deblocheze :-)