| Roliii a întrebat:

Am un Huawei 10 Lite si nu-mi recunoaste castile originale,primite odata cu telefonul,cand scot castile aud totusi ca functioneaza au acel buf care se aude in momentul in care le deconectez,daca le bag alt telefon merg perfect,iar daca bag alte casti la telefon merg perfect, ce as putea sa fac cu cele originale in acest caz?

1 răspuns:
| Dany00089 a răspuns:

Salut,
Și eu am un Huawei P10 lite, mie căștile îmi merg perfect dar sa știi cu timpul ele o sa se uzeze dar în legătură cu problema ta să ști că poți chiar sa returnezi telefonul dar dacă zici că le-ai folosit sunt șanse să nu îl mai ia nimeni. Castile acestea sunt foarte "proaste" și se pot strica imediat sau chiar așa vin din cutie, încearcă să le introduci mai tare în telefon și să te asiguri ca muzica este dată în "blană"!
Sper ca te-am ajutat!