| comet a întrebat:

Am un Huawei u8180 sau u8160 (La despre telefon scrie ca e u8160 iar pe google play[android market] zice ca e u8180). Am avut android 2.2 si mi-am bagat android 2.3.7. Cand intru in camera si fac o poza se face poza iar apoi se blocheaza si trebuie sa ies din camera iar cand intru iar in camera spune "Nu se poate realiza conectarea la camera foto". Cateodata imi merge si pot sa fac poze, dar de foarte multe ori nu. Cum pot sa rezolv?

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Dacă ai luat un custom rom de pe net sau i-ai pus tu o versiune neoficială atunci logic că nu merge... dacă ai făcut upgrade prin soft-ul official pentru telefon (fără root, făra custom rom) atunci nu ştiu... asteaptă până la următorul upgrade.