| alexGaBy007 a întrebat:

Am o problema cu telefonul Huawei U8160 l-am rotat si am pus CyanogenMod 7.2, versiunea de android 2.3.7 si am actualizat google apps cand intru si apas pe omuletul verde nu ma lasa sa intru si spune ca nu se poate porni cepot face sa il resetez la setarile din fabrica si sa intru in el? VA ROG

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut, pai in primul rand nu cred ca l-ai rootat corect...in al doilea rand da dai un reset ..si dupa ce ii dai reset incearca sa il mai rootezi o data ..de data acceasta cu mai multa atentie.