| Eu500 a întrebat:

Am un iphone 4 am luat un joc de pe net si vreau sa-l pun pe iphone am luat programul pentru pc itunes sia cum cum il pun?

Răspuns Câştigător
| IIxGriimZz a răspuns:

Nu stii cum se foloseste iTunes? apai degeaba ti-ai mai luat iPhone laughing
Of, deci: CONECTEZI CABLUL USB
in PC astepti sa se deschide singur iTunes astepti sa isi faca sincronizarea
dupa ai acolo 10000 si 100000000 de categorii din alea alegi tu acolo daca vrei sa cauti jocuri si sa le instalezi dai pe CATEGORIA iTunes Storewinking
Daca tot nu ai inteles straight face cauta pe YouTube straight face
HOW TO USE iTunes FOR iPhone

| Eu500 explică (pentru IIxGriimZz):

Ms dar stiam sa fac asta

| IIxGriimZz a răspuns (pentru Eu500):

Apai la ce ai mai pus intrebarea straight face?