| Boda_Bogdan_1993_9Ato a întrebat:

Am un iphone 4 codat pe Ungaria t-mobile si vreau sa stiu daca il pot decoda si cat m-ar costa?

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Du-te la un om specializat, te sfatuiesc sa nu il decodezi pe internet fiindca e mai rau. Nu te juca cu telefoane de genul ca nu sunt ieftine. Costa in jur de 135 lei.

| amzosoft2003 a răspuns:

"Costa in jur de 135 lei." = poveste... vorbind despre o decodare neverlock...
La ora asta decodarea iPhone Ungaria T-Mobile se poate face doar pe varianta 'universal', orice tara/retea (ultimele pozitii pe lista): http://www.decodare.info/pret-decodare-iphone.htm

| fantomel10 a răspuns:

Ai rezolvat? ai decodat telu? cat te-a costat?