| klau9 a întrebat:

Am un iphone 4 si dintr-o data a inceput sa vibreze incontinuu si nu stiu ce sa ii fac, ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna

Resoftarea este solutia.

| Andrei0154 a răspuns:

Un resoft este cea mai buna solutie. Daca vrei sa faci asta fara bani intri la itunes cu telefonul legat la calculator la general si ai sa vezi ceva de genul "restaureaza iphone-ul" sau restore iphone.Mai intai pui telefonul in modul DFU(ti apasat in acelasi timp pe butonul home si cel de blocare simultan tipm de 10-15 secunde) si apoi dai restaurare.Problema este ca vei pierde toate aplicatiile de pe el.BAFTA!