| valintinvalic2011 a întrebat:

Am un iphone 4s bateria tine ca si la iphone 4 precedent si ca iphone 5 al tatalui meu, daca cumpar o baterie noua va tine mai mult?

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Depinde la ce spui "mai mult". Bateriile se pot deteriora in timp, dar in medie, la un iPhone 4 cu baterie "sanatoasa", se descarca de la 100% la 0% in 5 ore de folosire continua. Daca tu consideri ca bateria este mai slaba de atat ia-ti o baterie noua, daca nu, nu cred ca are rost.

Bafta!