| cosmintangan12 a întrebat:

Am un iphone 5 si I-am schimbat recent bateria si a inceput sa se miste bateria in el si acum L-am scapat putin jos si nu se mai aprinde, la incarcat daca il bag arata logo si dispare, face asa incontinuu, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Cei de la service au lucrat prost. Flexul de la baterie s-a desprins, cel mai probabil de asta nu se mai aprinde. Îl duci într-un service cu recomandări ca să nu pățești aceeași greșeală.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

La alt service. Daca se misca bateria fara sa fie scapat nu au montat cum trebuie