| CRZB a întrebat:

Am un iPhone 6 și uneori nu mai funcționează touch-ul într.o anumita zona.ce pot sa ii fac? Dacă trebuie schimbat cat m.ar costa?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu are treaba, e problema hardware 100%. Totusi daca vrei sa fii sigur in totalitate ca nu e problema software poti sa dai si un reset.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Te duci la un service si ti se schimba sticla si o sa functioneze touch-ul. Te costa in jur de 200 lei treaba.

| CRZB explică (pentru Intruder19):

Mai poate fi și de la soft ceva sau doar sticla e de vina?

| CRZB explică (pentru Intruder19):

Pentru ca nu vreau sa ma trezesc ca am dat niște bani degeaba.

| Intruder19 a răspuns (pentru CRZB):

Nu are treaba, e problema hardware 100%. Totusi daca vrei sa fii sigur in totalitate ca nu e problema software poti sa dai si un reset.