| Paula677 a întrebat:

Am un iphone de la cineva... din Italia, si mi l-a dat un baiat care a lucrat la acel bărbat.
Dar nu mai tine legatura cu el, si vreau sa-i dau resetarea dar imi cere Parola de la Icloud. Ce pot face in afara sa-l duc intr-un Service?

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Du-l la service, nu stie nimeni ca e ciordit

| Bondarel99 a răspuns:

Nu te juca cu asta dacă nu știi parola. Lasa-l așa sau da-i resetare unde specifica faptul ca nu se cere parola. Altfel risti sa nu îl mai poți deschide și e bun fix de bibelou.
Nici in service nu te poate ajuta.