| Bogdan_Nițoiu_1990 a întrebat:

Am un Nokia asha 311 si cand intru in Games gift sau Store imi da aceasta eroare: Unable to open this page.Check your connection or try again later. Am net cu wifi. In rest youtube, facebook, internet astea imi merg...

3 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Verifica mai bine daca conexiunea este buna cand incerci sa intri pe site-ul acela.

| Aphrodytha a răspuns:

Da reconect la reteaua wifi la care esti conectat. Si 2 cum puii mei iti merge youtube-ul? Mie nu-mi merge pe el!

| Bogdan_Nițoiu_1990 explică:

Tot nu imi merge.