| cripsontyphoon a întrebat:

Am un Nokia c5-03 cumparat acum un an de la cosmote si as vrea sa imi cumpar un Samsung glalaxy s3, dar nu am suficienti bani. eu as vrea sa dau telefonul meu prin programul buy back. vreau sa imi spuneti cam cat as primi pentru el. telefonul merge asa cum l-am luat adica excelent nu are urme si mai ales are garantie. astept raspunsurile voastre ( nu de genu - du-te si intreaba la cosmote ), doar din experiente voastra si dau funda.

1 răspuns:
| Zoey112 a răspuns:

Pai si daca iti vinzi telefonul nu o sa iti ajunga bani pentru galaxy s3 decat daca iei cu abonament.
scuze dar nu stiu sa iti zic exact cat ai primi pe el.
Succes la strans bani!