| CATALINALIN a întrebat:

am o nelamurire, vreau sa imi cumpar un telefon mobil si am de ales intre Nokia lumia 920 so Samsung galaxy s3..as vrea o parere si din partea voastra, un sfat. Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Nokia lumia 920 estte mai rapid decatt Samsung galaxy s3 chiar daca s3 are quad core deoarece windows nu foloseste atatea resurse plus ca Nokia 920 are ecran pure motion hd si o camera foto uimitoare eu daca as fi in locul tau as merge cu siguranta pe Nokia lumia 920winking

| CATALINALIN explică (pentru xxx8):

La asta m-am gandit si eu...nokia ramane noumber one...

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Mergi pe Galaxy S3, Windows Phone e un sistem de operare care limiteaza telefonul foarte mult.

| IulianDornianu61 a răspuns:

Nici unul nici altul.
Alege Samsung galaxy s4 MINI.
E mai bun ca galaxy s3 si e cu 100-200 lei mai scump ca acesta.

| aly300 a răspuns (pentru IulianDornianu61):

rolling on the floorai da bou esti in primul rand nu a apratut pe piata si pretul e 460euro

| AndreiKLM a răspuns:

Sti care este cel mai bun Samsung galaxy s3.

| Starzaker a răspuns:

Galaxy s3 cu siguranta, android este mult mai bun, telefonul in general este mai bun. Grafica, procesor, tot.

| Flavyw111 a răspuns:

S3 clar! Pe lumia nu poţi lua multe jocuri şi chiar dacă iei, majoritatea sunt praf şi TOATE au grafică 2D. Nu prea ştiu nici cum să iei muzică pe el :s. S3 Are cam de toate. Rulează şi aproape orice joc HD. Cele noi apărute rulează mai greu chiar şi pe iphone 4. Oricum, Samsung Galaxy S3