| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Am un Note 10+ și mi se tot blochează TOUCH SCREEN- UL. Cum rezolv problema?

4 răspunsuri:
| iChristiaN47 a răspuns:

Problema poate fi una internă, încearcă să resetezi telefonul. După ce ai făcut pasul acesta, dacă în continuare ecranul se blochează în mod cert trebuie să fie ceva îneregulă cu touchscreen-ul (display-ul).

O altă problemă ar fi atunci când este supraîncălzit sau dacă ai mâinile transpirate. Însă dacă nici o variantă din cele enumarate mai sus (resetare, transpiratie, supra încălzire) nu se potrivesc, rămâne doar problema cu display-ul.

Poți rezolva problema asta la un GSM.

| JicaContra a răspuns (pentru iChristiaN47):

Ti-am dat nefolositor si eronat pentru:
"Poți rezolva problema asta la un GSM."

GSM E O RETEA, NU poti rezolva problema asta la o retea... PUNCT!

daca inainte de GSM ai fi scris Boutique... GSM, ti-as fi dat folositor si inteligent, INTR-ADEVAR, DOAR acolo se poate rezolva problema, aia (in teorie) stiu orice problema "pe toate gaurile" tongue

| iChristiaN47 a răspuns (pentru JicaContra):

Tocmai mi-ai dovedit faptul că ești lipsit de educație. Mi-ai demonstrat că ești laș, nu ești în stare să cataloghezi un răspuns. După cum ai reacționat la răspunsul meu, mă faci să cred că nu ai terminat nici măcar 8 clase. Ai auzit vreodată de „omonim"? Nu prea ai învățat gramatica limbii române la timp.

Sper că există cineva care supraveghează toate aceste răspunsuri, în mod cert tu nu ai avea dreptul de a mai cataloga, așa cum te taie capul. Nu vreau să-ți lăs impresia că mie chiar îmi pasă de evaluarea unui răspuns în mediul online, vreau doar să-ți demonstrez ție că mai ai multe de învățat și că de fapt răspunsul / catalogarea ta este una eronată!

| JicaContra a răspuns (pentru iChristiaN47):

Cum spui tu, eu sa te contrazic pe tine

eu nu as scrie in veci "un GSM", poa' sa fie omonim pana poimarti dimineata
atat timp cat se foloseste din an in pasti, atunci, cineva care nu stie o sa se uite dublu si o sa se simta prost pentru ca nu stie ce e aia

... GHICI cine e lipsit de educatie, de fapt