| anonim_4396 a întrebat:

Am un Orange Nivo si merge cam greu. Daca il formatez e ok? Si cum fac asta?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa incerci revenirea la setarile din fabrica a telefonului; aceasta va duce implicit la pierderea tuturor datelor din telefonul tau, iti recomand ca inainte sa faci revenirea la setarile din fabrica, sa iti salvezi datele importante din acesta.
In cazul in care, telefonul iti va merge in continuare greu, iti recomand sa mergi cu acesta si cu factura de garantie a acestuia, intr-un Orange Shop, spre a fi trimis in service pentru verificare.

Cu prietenie,
Orange Helper