| escfreak a întrebat:

Am o intrebare despre cei care au telefon ORange Nivo. Voua va merg mai greu "butoanele" de MENIU HOME si INAPOI? Ma refer la cele de jos. Uneori imi merge mai greu butonul INAPOI si sunt curios daca este o problema la toate sau al meu e dus.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul, factura de achizitie si certificatul de garantie, intr-un Orange Shop; acesta se va trimite in Service daca se dovedeste a fi defect.

O zi buna,
Orange Helper

| escfreak explică (pentru OrangeHelper):

Nu cred ca este defect, merg perfect "butoanele". Doar ca de exemplu, daca intru in meniu, butonez pe acolo si las telefonul in standby 4-6 secunde cand apas Inapoi,nu merge, trebuie sa apas pe ecran, un simplu touch si dupa merge perfect. De asta intrebam, defect nu este, asta o garantez.

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu am nivo dar si mie parca mi se apasa butonu de inapoi cam greu, sau nu il nimeresc eu bine mereu.