| LTAA a întrebat:

Am un Prestigio MultiPhone PAP3350 DUO (mai bine zis, l-am gasit in parc). Dar nu porneste, am incercat sa il resetez, insa nu merge. Cum as putea sa il fac sa mearga, sau cat m-ar costa la un Service GSM bun?

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

La un service nu te ajunge mai mult de 20-30 de lei resoftarea.
Poti incerca sa o faci si acasa, uite aici:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2146648
O sa trebuiasca sa instalezi un nou recovery mod(daca stii ce e) si sa stii sa intri si in el. Pe urma e floare la ureche descarci de pe site de acolo soft-ul care este o arhiva.zip o pui pe card intri in recovery si ai acolo install zip from sd card si gata. Sper ca te-am ajutat.