| raul95b a întrebat:

Am un PSP și vreau să îmi pun ceva jocuri pe el.Îmi poate spune cineva ce program trebuie să folosesc pentru a face transferul de fișiere?

2 răspunsuri:
| TripleZ a răspuns:

Daca e modat pur si simplu muti jocurile in fisierul ISO, daca nu e modat atunci contactezi un specialist sau te informezi cum sa il decodezi.
http://www.pspblog.ro/tutorial-modare-psp-phat-slim-lite.html

| raul95b explică:

Este piratat/modat de mult timp, am încercat chestia cu fișierele iso să le mut, dar în Memory Stick din PSP apare că s-a consumat din memorie, dar jocul nu îl văd...Îmi recomanzi vreun site de download jocuri pentru PSP(jocul ce l-am dw e fifa13)...