| Lindoro a întrebat:

Am un s3 neo si as vrea sa stiu daca ii fac update la ultima versiune de android, as putea sa copiez jocuriile pe card? La s4 se pot instala jocuriile direct pe card?

6 răspunsuri:
| Tds_Ionut_1997 a răspuns:

Fai update la android KitKat si o sa iti mearga. Fundaa plz.

| MediaMaxRO a răspuns:

Nu poti instala direct pe card, dar poti sa le muti ulterior. Nu toata dimensiunea lor insa aproximativ 90%.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu ai nici o sansa sa ii faci Upgrade la ultima versiune de android, iar jocurile nu o sa poti niciodata la nici un telefon sa le muti direct pe card, chiar daca le muti pe card, o parte mica ramane si in telefon, iar partea aceea este cea mai importanta.

| Lindoro explică (pentru MediaMaxRO):

Din pacate am incercat sa le mut pe card dar imi copiaza doar vreo 60 mb pe card si un joc are cel putin un gb...

| MediaMaxRO a răspuns (pentru Lindoro):

Unele aplicatii pot fi mutate intr-o proportie mai mare, altele intr-o proportie mai mica.

| Lindoro explică (pentru MediaMaxRO):

La toate jocuriile copiaza pana in 60 mb pe card...