| Lindoro a întrebat:

Cam cati mb are update-ul la ultima versiune de android si ce aduce nou?

4 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Dimesiunea în MB a unui sistem de operare diferă în funcţie de dispozitiv. Dacă te referi la Android 5.0.1 Lollipop, acesta are în jur de 1.1GB pentru Samsung Galaxy S4 (ca să ai un punct de plecare)

Android 5.0.1 Lollipop aduce o nouă interfaţă modificată şi denumită Material Design, îmbunătăţiri ale securităţii şi multe altele. Dacă doreşti mai multe detalii, poţi intra pe site-ul oficial: www.android.com

| MediaMaxRO a răspuns:

Trebuie sa oferi mai multe detalii, la ce model de telefon te oferi si la ce versiune de android (sau ce versiune de firmware) doresti sa faci update.

| Lindoro explică (pentru MediaMaxRO):

S3 neo si acum are versiunea de android 4.4.2.As vrea sa trec la 4.4.3.Cam cati mb ar putea avea? Aduce ceva nou?

| MediaMaxRO a răspuns (pentru Lindoro):

Nu difera cu mult capacitatea update-ului, dar nici imbunatatirile nu sunt considerabile.