| Trefla91 a întrebat:

Am un Samsung G S 3 si pe capacu din spate scrie logoul Samsung. am observat ca M din logo e sarit/desprins. aveti idee se poate pune la loc intr-un service sau trebuie cumparat tot capacul? mersi

Răspuns Câştigător
| SilviuMarian1998 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa il duci in service doar pentru asta, incearca sa il lipesti tu cu Picatura, sau daca nu incearca sa iei o husa toc sau flip si sa nu se mai vada partea din spate! Funda big grin

4 răspunsuri:
| Adrian_Dragan_2000 a răspuns:

Nimeni nu se va complica vu asta, la service, fpvor face glume pe seama t! Mai bine il lipesti acasa, iei husa, sau, cumperi alt capac, baftanFUNDA?

| Trefla91 explică:

Treaba e ca nu mai am litera am o husa transparenta care-mi place si voiam sa mai economisesc bani decat sa iau o carcasa la 50 lei ma gandeam ca cu 20lei rezolv la service

| mirka2000 a răspuns:

Un capac costă maxim 30 de lei. Cumpără altul.

| PuiulMot a răspuns:

Nu inteleg de ce esti asa stresat(a).Iti cumperi o husa si gatawinking