| mbogdan27 a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace plus de vreo 2 saptamani.Pana acum a mers perfect, dar dintr-o data nu mai pot sa-l deblochez.Pare sa se fi blocat,am incercat sa scot bateria si sa o pun la loc,sa il descarc de tot si sa il incarc, dar nimic. Aveti vreo idee.(daca incerc sa sun pe el, imi spune ca telefonul este inchis.

2 răspunsuri:
| Roby_Pheonix_1991 a răspuns:

Salut! incearca sa stergi toate datele din el cu ajutorul unui program pe calculator, sau poti baga telefonul in clockwork mod recovery dar asta-i mai greu. in felul asta ti se va reinsala un firmware acceptat de telefonul tau. vezi http://tutznet.com/......overy.html

| M29 a răspuns:

Daca ai garantie la telefon mai bine mergi cu el la centrul de service. Bafta!