| Roxana90 a întrebat:

Am un SAMSUNG GT-S3500i de un an si numai probleme am avut cu el. Intr-o zi s-a blocat cand ascultam muzica si am zis sa-i scot bateria. De atunci nu a mai mers deloc. Cand incerc sa-l deschid, imi apare doar samsung si modelul telefonului. Daca incerc sa-l incarc nu apare nimic si se cam incalzeste bateria. De la ce ar putea fi?

4 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

E pe clapa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Marius996, te durea degetele sa cauti pe google cum arata modelul mentionat de Roxana90?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am lasat mesaj privat, te voi ajuta eu cu resoftarea.

| c0x a răspuns:

E softu telefonului si in plus poate sa fie o alta problema l-ai scapat cumva?