| Popa_Irina_1977 a întrebat:

Am un Samsung galaxy I9000 S ..si vreau sa fac, ca atunci cand primesc mesaj sa mi se aprinda beculetul din fata.(cum e la black berry gen) ...cum fac? funda:*

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Trebuie resoftat cu o versiune custom de soft, care daca mai aveai garantie, o va anula.
Aceasta versiune de soft ofera ceva instabilitate comparat cu versiunea actuala oficiala. Metoda prin ce am descris pana acum utilizeaza o capacitate integrata in soft.
Daca nu doresti sa te complici cu ce am zis mai sus, adica ceva mai usor, trebuie instalata o aplicatie precum: https://play.google.com/store/apps/details?id=imoblife.blink si configurata corespunator.