| Alinaaa333 a întrebat:

Hey, am un Samsung galaxy S4 si vreau sa stiu cum fac ca atunci cand primesc un mesaj sau ma suna cineva, sa mi-se aprinda lanterna? Gen ca notificare?

Răspuns Câştigător
| 28cosmin a răspuns:

La S4 nu trebuie să descarci nicio aplicație din Play Store ai la setări la ramura accesibilitate opțiunea de alertă prin luminare și aceasta odată activată vei fi notificat prin lumina flash (bliț) când te sună sau primești un apel vocal.
Mult succes!
Sper că ți-am fost de ajutor?
Fundă! happy.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Intră la setări și bifează căsuța de aprindere prin luminare.

Baftă!

| LTAA a răspuns:

Cauta "Flash Alert" in Play Store, sunt mai multe aplicatii ce fac acest lucru, nu stiu sa existe vreo optiune in setari.

| QweRty777 a răspuns:

Cauta in setari la accesibilitate si trebuie sa fie pe acolo