| 17091997 a întrebat:

Am un Samsung galaxy note 2 cu ecranul spart si vreau sa il vand. Cat credeti ca face telefonul in starea asta? Il vand in cutie complet cu casti incarcator etc este neverblocked.

Răspuns Câştigător
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Uite am gasit un display la doar 650 lei nou sigilat, in conditiile in care in magazine il gasesti la 850 minim. Sper ca ti-am fost de ajutor.Si un mic sfat, nu te grabi sa iei decizii asa repede sau sa-l dai pe pret de nimic, pentru ca sunt oameni care stau la panda si asta asteapta. Poti sa intrebi la service-uri de un display SH recuperat din display-uri cu geamul(touchscreen) spart si sunt sigur ca il gasesti poate si mai ieftin, la 400-500 lei.
http://bazar.regielive.ro/......27123.html
Pentru alte nelamuriri si probleme ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.
O seara buna!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Cam 250 ron daca are ecranul spart.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

In jur de 500-600ron.Maxim!

| GrigoRee94 a răspuns:

Ti-am trimis mesaj! Discutam in privat big grin

| Braila_FolieAuto_1981 a răspuns:

Cat vrei pe el?