| Vlad_Obreja_1984 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S GT I9000 (S1) cu Android 2.3.3. Interfata de la Android 2.3.3 nu arata extraordinar, asa ca mi-ar placea sa utilizez un launcher. Problema mea este ca de fiecare data cand instalez un launcher, dupa cateva minute/ore telefonul mi se inchide si nu il mai pot deschide decat daca il resetez la cum era in fabrica prin recovery mode. Ce pot face?

1 răspuns:
| Andy2077 a răspuns:

Poti face un singur lucru, instalezi versiunea de 2.3.5 (nu 2.3.6) si il lasi asa, launcher-ul care l-ai instalat tu nu este oficial Samsung evident si din cauza asta iti iti probleme. Ai grija la soft cand il instalezi sa fie oficial Samsung. Asta daca telefonul nu a luat apa sau nu ai dat cu el de toti peretii happy