| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 GT-I9505, şi îmi apare semnul alb O2, apoi logo-ul de la Samsung...Ce trebuie să fac ca să nu mai apară semnul O2?

3 răspunsuri:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

O2 va aparea mereu nai ce sa-i faci e din soft(*Android) aceasta chestie.e facuta de cei de la Samsung.

| GabrielStefan a răspuns:

Salut, banuiesc ca logo este de la operator. Fa-i o resoftare cu soft de Romania si poate dispare.

| maxx1 a răspuns:

Mergi la un specialist GSM el va sti mai bine ce sa faca nu noi.Fiecare cu treaba lui laughing)